Netikino küpsiste tingimused

Käesolevad tingimused on kehtivad alates 01.07.2019.

Käesolevad küpsiste tingimused selgitavad, mis on küpsised ja kuidas ja millist teavet Netikino küpsiste abil töötleb. Lisaks saate siit teavet selle kohta, millised õigused teil on ja kuidas neid kasutada.

Palun tutvuge ka Netikino privaatsustingimustega, et saada rohkem infot selle kohta, kuidas Netikino töötleb teie isikuandmeid. Teie privaatsus on Netikino jaoks oluline ning Netikino teeb endast parima, et kaitsta teie isikuandmeid, mis on Netikinole teatavaks saanud.

Küsimuste korral pöörduge Netikino poole e-posti teel, saates teate aadressile privacy@netikino.ee.

1. Mis on küpsised

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmetesse (nagu arvuti, mobiiltelefon, tahvelarvuti jms), kui te külastate ja kasutate veebisaite ja / või rakendusi.

2. Kuidas ja mis teavet Netikino küpsistega saab

Ilma küpsisteta ei pruugi Netikino veebilehe mõned osad toimida nii, nagu need peaks. Näiteks peavad funktsionaalsusküpsised olema kogu filmi rentimise perioodil ligipääsetavad, vastasel juhul ei saa te teenust kasutada. Mõned küpsised on olemuslikult vajalikud teenuste pakkumiseks. Need küpsised aitavad Netikinol tegeleda rikkumistega ja tagada teenuste turvalisus (need on rangelt vajalikud küpsised).

Küpsiste kasutamine võimaldab Netikinol osutada teile teenuseid, mäletada teie eelistusi ja seadistusi (nagu näiteks keele eelistus, filmide eelistus, asukoht) Netikino veebilehe kasutamisel ning tänu sellele ei pea te veebilehte oma eelistustele kohandama iga kord, kui veebilehte külastate või erinevate veebilehtede vahel sirvite. Küpsised on kasulikuks vahendiks näiteks veebi liikluse mõõtmiseks. Teave, mida Netikino küpsiste kasutamisel saab, aitab ka Netikino veebilehte muuta, et see toimiks paremini ja tõhusamalt. Seega, küpsised aitavad Netikino'l parandada teie kogemust Netikino veebilehe kasutamisel (need on funktsionaalsus- ja jõudlusküpsised).

Selleks, et teha teile paremaid pakkumisi ning tutvustada teile huvi pakkuda võivaid uusi teenuseid ja tooteid, võivad kolmandast isikust teenusepakkujad kasutada Netikino veebilehel küpsiseid (need on reklaamiküpsised). Neid küpsiseid võidakse kasutada ka selleks, et saada teavet Netikino reklaamide asjakohasuse ja relevantsuse kohta.

3. Teie õigused ja kuidas neid kasutada

Te saate oma veebilehitsejas alati ise valida, kas te nõustute küpsistega või mitte. Pidage siiski meeles, et rangelt vajalikud küpsised on, nagu ka nende nimi ütleb, rangelt vajalikud ning veebileht ei pruugi toimida, kui nendega ei nõustuta.

Küpsistega nõustumise korral saate alati oma seadme küpsistest puhastada. Siiski, ärge kustutage filmi rentimise perioodil oma seadmest funktsionaalsusküpsiseid, sest muidu ei saa te teenust kasutada. Seadme küpsistest puhastamiseks võib teie veebilehitseja pakkuda teile valikut küpsiste kustutamiseks, samuti on teie seadet ja kasutatavat tarkvara arvestavad juhised kättesaadavad ka Internetis.

Teil on ka võimalus Netikino veebilehel küpsised blokeerida, kuid see tähendab, et Netikino veebileht ei toimi tavapärasel viisil ja Netikinole ei meeldiks, et te filmielamusest seetõttu ilma jääksite.

Netikino võib käesolevaid küpsiste tingimusi muuta tulenevalt kohaldatavate õigusaktide ja praktika muutumisest. Netikino avaldab küpsiste tingimuste ajakohase versiooni alati oma veebilehel, kus see on teile alati kättesaadav.