Eesti muld ja Eesti Ruja DVD-kogumik 


Kogumik koosneb kolmest DVD-st ja raamatust:
- DVD 1: dokumentaalfilm
- DVD 2: kontsert
- DVD 3: ekstramaterjalid
- raamat


Lisa ostukorvi
19,90 €

Eksklusiivne Ruja DVD-kogumik “Eesti muld ja Eesti Ruja”

DVD I 

Kahetunnine muusikadokumentaal “Eesti muld ja Eesti Ruja” toob vaatajateni 2017.aasta augustis Tallinna Lauluväljakul toimunud kontserdi ning viib rokkansambli Ruja proovisaali, lavale ja selle taha. 

Mäletatavasti astusid Eesti Vabariigi taasiseseisvumise päeval üheks õhtuks taas ühiselt lavale Eesti legendaarseima rokkansambli Ruja originaalkoosseisu liikmed Jaanus Nõgisto, Rein Rannap, Tiit Haagma, Andres Põldroo ja Jaan Karp. Laulukaare aluse publikut täis toonud kontserdile eelnes prooviperiood, mis suures osas filmilindile jäädvustati. 

Rein Rannapi ja Jaanus Nõgisto vahelisest keerulisest suhtest on loodud omamoodi müüt, esmakordselt on võimalik kahe mehe kirglikku tööprotsessi kõrvalt vaadata. Värvikate karakteritena pakkusid nad dokumentaali tegijatele palju tänuväärset materjali ja pikantseid hetki. 

Proovide ja kontserdipäeva melu vahele on põimitud Ruja liikmete ja kontserdil esinenud solistide intervjuud ning loomulikult meenutatakse filmis ka Ruja legendaarset solisti Urmas Alenderit. 

DVD II 

Laulud 20.08.2017 kontserdilt

DVD III 

Lisad tõelisele muusikasõbrale - sellelt plaadilt leiab tõsine Ruja austaja ja huviline filmist välja jäänud materjalid ning palju toredaid muusikalisi üllatusi.

DVD kaante vahel on mahukas 84 leheküljeline fotoraamat, millelt leiab ka laulusõnad ja valiku tsitaate asjaosalistelt.


  1. Režissöör: Tarvo Mölder
  2. Toimetaja: Kaidi Klein
  3. Tegevprodutsent: Aleksander Ots
  4. Produtsent: Eero Nõgene.


Sterotek Film 2017